Proszę o ofertę

07 czerwca 2022

Content marketing czy to wirtualny świat?
Sam Wickert zaczął swoją karierę jako reżyser już w liceum.
Film „Chalk Warfare” obejrzało ponad 150 milionów ludzi. 

Content marketing przykłady

W pewnym sensie zgodzę się że content marketing to wirtualny świat lecz tak wygląda teraźniejsza rzeczywistość rynku e-commerce. Firmy nie nadążają za technologią, która pędzi jak trzy kamienie milowe. Strategie marketingową nadal uważa się za pisanie palcem po wodzie. W filmie „Chalk Warfare” faktycznie mnogość efektów specjalnych oraz fabuła tego filmu wprowadza nas do wirtualnego świata, lecz nie tak do końca. Budując content marketing także tworzymy swojego rodzaju kreowaną rzeczywistość na potrzeby kanałów social media takich jak Faceebook czy Instagram. Koniec, końców chodzi o reklamę w internecie naszych produktów lub budowania świadomości marki. Film „Chalk Warfare” w głównej mierze powstał poprzez obserwację instagramu i jego faktycznie kreowanej rzeczywistości.                                                                              Co to content marketing i jaką role ogrywa w dzisiejszych czasach? Przedstawiam Content marketing przykłady.

 

Jednym z wielu przykładów to np. krótkie filmy reklamowe trwające od 5 sekund do 1 minuty. Zastosowanie znajdują głownie na portalach społecznościowych oraz kanale Youtube. Social media for marketing to także zdjęcia reklamowe typu packshot lecz to nie koniec tej wirtualnej podróży. Wirtualna podróż kończy się w momencie dodawania tekstu do stron internetowych tu główną role ogrywają przemyślane słowa kluczowe. Mamy słowa kluczowe ścisłego dopasowania jak i przybliżone dopasowanie (ang. Broad Match) tu znowu zaczyna być troszkę wirtualnie lecz nie jest to fikcja. Pomimo że nie widać większości słów kluczowych ponieważ są one ukryte w meta tagach lub meta tytułach podstrony do których mają dostęp programiści oraz googl boty lub osoby które zajmują się projektowaniem stron internetowych.       

 

Czy skuteczny copywriting - Teksty na zamówienie pod social networkers to efektowna inwestycja? Tak jak powiadają z pustego i Salomon nie naleje. 

 

 

 

+48 515 180 937

 - Creative Agency

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń