©2023 Studio Witoń 

jak obliczyć ratę leasingu

ewidencja działalności gospodarczej

jednoosobowa działalność gospodarcza

działalność gospodarcza

 - Creative Agency

+48 515 180 937

człowiek oglada telewizor

Jak widać istnieje wiele sposobów na zaprezentowanie zalet produktów oraz usług. Ważny jest tutaj temat, forma a przede wszystkim dobrze przemyślana i opracowana strategia, która konsekwentnie realizowana przyniesie długofalowe korzyści zarówno dla przedsiębiorstwa jak i klientów. Dlatego tak ważne jest skuteczne dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców, co z pewnością daje dobrze wykonany film promocyjny.

Ile kosztuje film 
promocyjny?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jest dużo czynników wpływających bezpośrednio na cenę. Warto zapytać ile zyskujesz?

Film reklamowy - prezentuje zalety i unikalne cechy produktów, usług lub marek; zachęca do podjęcia przez odbiorcę określonych czynności jak np.: nabycie produktu, uczestnictwo w programie lojalnościowym czy skorzystanie z promocji.

Film korporacyjny i wizerunkowy - skraca dystans między odbiorcą, a przedstawianą firmą, tworzy osobiste relacje między nimi, a przede wszystkim stanowi skuteczne narzędzie promocyjne pozwalające wzmocnić wizerunek firmy i wyróżnić się na tle konkurencji.

Film produktowy - połączenie filmu wizerunkowego jak i standardowego spotu reklamowego, ukazujące produkt i wszelkie zalety jakie  daje użytkownikowi.

Film instruktażowy lub szkoleniowy -swoiste case studies,  służy przedstawieniu sposobów funkcjonowania produktów lub usług czy też procedur postępowania w różnych sytuacjach, pozwalając w łatwiejszy sposób dotrzeć do świadomości odbiorców i przekazać najważniejsze informacje w sposób bezpośredni i zrozumiały.

Dzieci w kadrze

Zatem dlaczego, wielu  z tych utalentowanych osób nie osiąga korzyści adekwatnych do posiadanej wiedzy? Często jest to brak odpowiedniej promocji. W sukurs przychodzi film promocyjny! Taki marketing jest najnowocześniejszą formą komunikacji z potencjalnym klientem. Jak, więc powinien wyglądać tego rodzaju film? Nie ma jednego przepisu na skuteczny film promocyjny, w zależności od potrzeb, rodzaju wykonywanej działalności oraz oczekiwań klientów możemy wyróżnić kilka rodzajów wideo marketingowych:

 

Dzisiaj pod pojęciem handlu nie kryje się tylko sprzedawca z pobliskiego warzywniaka czy dealer samochodów. Handel to także usługi, zegarmistrz, architekt czy influencer to też handlowcy. Sprzedają swoje umiejętności i wiedzę, w które zainwestowali przynajmniej swój czas.

ikona

Reklama dźwignią handlu

dlaczego każdy musi go mieć?

Film promocyjny 

  1. pl
  2. en

W celu szczegółowego wyliczenia kosztów takiej produkcji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie udzielimy darmowych konsultacji.