W celu szczegółowego wyliczenia kosztów takiej produkcji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie udzielimy darmowych konsultacji.

 

 

  1. pl
  2. en

Film promocyjny 

dlaczego każdy musi go mieć?

Reklama dźwignią handlu

ikona

Dzisiaj pod pojęciem handlu nie kryje się tylko sprzedawca z pobliskiego warzywniaka czy dealer samochodów. Handel to także usługi, zegarmistrz, architekt czy influencer to też handlowcy. Sprzedają swoje umiejętności i wiedzę, w które zainwestowali przynajmniej swój czas.

Zatem dlaczego, wielu  z tych utalentowanych osób nie osiąga korzyści adekwatnych do posiadanej wiedzy? Często jest to brak odpowiedniej promocji. W sukurs przychodzi film promocyjny! Taki marketing jest najnowocześniejszą formą komunikacji z potencjalnym klientem. Jak, więc powinien wyglądać tego rodzaju film? Nie ma jednego przepisu na skuteczny film promocyjny, w zależności od potrzeb, rodzaju wykonywanej działalności oraz oczekiwań klientów możemy wyróżnić kilka rodzajów wideo marketingowych:

 

Dzieci w kadrze

Film reklamowy - prezentuje zalety i unikalne cechy produktów, usług lub marek; zachęca do podjęcia przez odbiorcę określonych czynności jak np.: nabycie produktu, uczestnictwo w programie lojalnościowym czy skorzystanie z promocji.

Film korporacyjny i wizerunkowy - skraca dystans między odbiorcą, a przedstawianą firmą, tworzy osobiste relacje między nimi, a przede wszystkim stanowi skuteczne narzędzie promocyjne pozwalające wzmocnić wizerunek firmy i wyróżnić się na tle konkurencji.

Film produktowy - połączenie filmu wizerunkowego jak i standardowego spotu reklamowego, ukazujące produkt i wszelkie zalety jakie  daje użytkownikowi.

Film instruktażowy lub szkoleniowy -swoiste case studies,  służy przedstawieniu sposobów funkcjonowania produktów lub usług czy też procedur postępowania w różnych sytuacjach, pozwalając w łatwiejszy sposób dotrzeć do świadomości odbiorców i przekazać najważniejsze informacje w sposób bezpośredni i zrozumiały.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jest dużo czynników wpływających bezpośrednio na cenę. Warto zapytać ile zyskujesz?

Ile kosztuje film 
promocyjny?

Jak widać istnieje wiele sposobów na zaprezentowanie zalet produktów oraz usług. Ważny jest tutaj temat, forma a przede wszystkim dobrze przemyślana i opracowana strategia, która konsekwentnie realizowana przyniesie długofalowe korzyści zarówno dla przedsiębiorstwa jak i klientów. Dlatego tak ważne jest skuteczne dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców, co z pewnością daje dobrze wykonany film promocyjny.

człowiek oglada telewizor

+48 515 180 937

 - Creative Agency

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń