Proszę o ofertę

19 maja 2022

Kamery i sprzęt Blackmagic Design
wykorzystane w filmach nominowanych do
Oscarów® 2022

Zdjęcie

Dlaczego zdecydowaliśmy się na Blackmagic Design?
 

Fremont, Kalifornia – 21 marca 2022 r. – Blackmagic Design gratuluje profesjonalistom w dziedzinie produkcji i postprodukcji, których kreatywność pomogła w dostarczeniu widzom na całym świecie filmów nominowanych do Oscara® w roku 2022. Gama cyfrowych kamer filmowych Pocket Cinema firmy Blackmagic Design, oprogramowanie do edycji, korekcji barwnej, efektów wizualnych (VFX) i postprodukcji dźwięku DaVinci Resolve Studio oraz inne rozwiązania zostały wykorzystane przy produkcji wielu filmów nominowanych do 94. nagród Akademii Filmowej, takich jak „Psie pazury”, „Belfast” i „Spider-Man™: Bez drogi do domu”. Kelly Port, kierowniczka ds. efektów specjalnych, korzystała z wielu kamer Pocket Cinema 4K podczas kręcenia zdjęć VFX do filmu Spider-Man™: Bez drogi do domu”, zauważając, że „kamery Pocket Cinema 4K były dla nas cenną pomocą w pracy z VFX. Ich wysoka rozdzielczość miała decydujące znaczenie dla zebrania kluczowych informacji dla naszej pracy po zakończeniu projektu.

Kelly Port, kierowniczka ds. efektów specjalnych, korzystała z wielu kamer Pocket Cinema 4K podczas kręcenia zdjęć VFX do filmu Spider-Man™: Bez drogi do domu”, zauważając, że „kamery Pocket Cinema 4K były dla nas cenną pomocą w pracy z VFX. Ich wysoka rozdzielczość miała decydujące znaczenie dla zebrania kluczowych informacji dla naszej pracy po zakończeniu projektu.

Materiał prasowy Blackmagic Design. Więcej  informacji znajdziecie na stronie BlackMagic Design.

Czy porywamy się z motyką na słońce produkując spoty reklamowe w Poznaniu? Odpowiedź brzmi nie. Staramy się być zawsze o krok od konkurencji i oferować usługi najwyższej jakości. Film reklamujący salon fryzjerski, zasługuje na taką samą jakość wykonania jak filmy Oscarowe. Jasną rzeczą jest że znaczącą różnicą jest budżet jakim dysponują klienci. Lecz zawsze staramy się dopasować możliwości w stosunku do budżetu klienta.

+48 515 180 937

 - Creative Agency

działalność gospodarcza

jednoosobowa działalność gospodarcza

ewidencja działalności gospodarczej

jak obliczyć ratę leasingu

©2023 Studio Witoń