STUDIO WITOŃ - Film

Polecamy

Ikona tweeter
ikona logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 ©

Ikona facebook
ikona isntagram
Ikona You Tube
ikona tiktok
  1. pl
  2. en


Zaczynamy od rozmowy o oczekiwaniach. Co ma być tematem streamingu. Jakimi platformami będzie przebiegał. Do jakiego rodzaju odbiorcy ma dotrzeć. Przedstawiamy naszą propozycję, w oparciu o wcześniejszą konsultację. Dobieramy narzędzia najodpowiedniejsze pod konkretną realizację. Ustalamy warunki z klientem, na jakich zostanie przeprowadzona realizacja. 

Niezależnie od stopnia zaawansowania dzięki wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy gotowi na podjęcie każdego wyzwania. Sprzęt, którym dysponujemy - oświetlenie led, miksery Roland, kamery, dźwięk bezprzewodowy - pozwala nam przekuć Twoje oczekiwania w gotowy produkt, który w atrakcyjnej formie trafi do Twojego odbiorcy.

człowiek słucha muzyki

Co oferujemy i jak przebiega
proces?

Mając na uwadze rosnącą konkurencyjność w dziedzinie streamingu, jesteśmy świadomi wyzwań jakie stawia transmisja online oraz jakie oczekiwania mają odbiorcy. Nie wystarczy włączyć telefon czy kamerkę internetową w laptopie, aby zostać zauważonym i wysłuchanym. Oprócz doskonale przygotowanej treści, niezbędna jest też dopracowana forma prezentacji.

Jak zrobić streaming 
online?

Dobrze oświetlony kadr, nienaganny dźwięk to fundamenty, na których opiera się każdy Live. Jednak relacje na żywo ze względu na to, że dzieją się tu i teraz mają tendencje do niespodzianek, niekoniecznie przyjemnych. Dlatego ważne jest solidne przygotowanie. Nie musisz spędzać wolnych chwil, na przeglądaniu tutoriali. Skup się na treści realizację zostaw nam.

Jak przebiega realizacja żywo? Nie ma sprawdzonej metody, która przeprowadzi cały proces od A do Z. Ze względu na swoją spontaniczność jest plastyczną formą, więc do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. 
 

Oferta streamingu wideo 
na żywo

Odpowiedź brzmi „dla każdego”. Nie ma potrzeby zaopatrywania się w sprzęt transmisyjny, wystarczy telefon komórkowy. Niezależnie czy recenzujesz gadżety technologiczne, czy prowadzisz biznes w branży beauty, smartfon pozwoli Ci nawiązać bezpośrednią relację z klientem i odpowiedzieć na jego pytania przeprowadzając unboxing nowych słuchawek lub składzie nowego kremu do twarzy. Rzeczywistość pokazała, że człowiek cały czas jest „głodny wiedzy”, niezależnie od formy w jakiej jest ona przekazywana. E-learning nie jest tylko domeną szkół i uniwersytetów. 

Dla kogo Live? 

Codzienność pokazuje nam, że tzw. transmisja live, nie jest zarezerwowana dla dużych ekip telewizyjnych wyposażonych w wozy transmisyjne. Standardem stało się korzystanie z tego narzędzia przez takie podmioty jak telewizja internetowa, przedsiębiorstwa, studia filmowe czy zwykłych ludzi.


Rozmowy, negocjacje, spotkania to nieodłączny element prowadzenia firmy. Duże korporacje przed podjęciem ważnych decyzji zwołują zarząd, aby przedyskutować strategię działania. Niejednokrotnie ściągając członków z urlopu. W sukurs przychodzi znowu internet. Konferencja online, jest coraz częściej spotykaną formą spotkań korporacyjnych, pozwalającą na sprawne wewnątrz przedsiębiorstwa, jak i w kontaktach z kontrahentami.
Warto pamiętać o rozrywkowym aspekcie relacji na żywo. Wszelkiego rodzaju wydarzenia od koncertów do transmisji meczy na żywo, pozwolą na dotarcie do większego grona odbiorców. Co za tym idzie, zwiększa możliwości pozyskiwania reklamodawców czy sponsorów. Jest to niezwykle ważne dla samorządów czy organizacji pozarządowych czy wszelkiej maści fundacji.
Streaming online jest idealnym narzędziem, aby uatrakcyjnić ofertę firmy, przekazać newsy o najnowszych działaniach, usprawnia komunikację, daje nieograniczone pole dla edukacji online. 

kobieta w słuchawkach
ikona logo

tel. +48 515 180 937

Strona główna